פורטל ההומור והצחוק של ישראל
באוויר כבר מעל 20 שנה!

אודות

אודות האתר

אתר זה הוא אתר בדיחות והומור. הוא נבנה ברוח שטות ומכיל אלפי קטעי הומור וצחוק אשר מחולקים לסוגים ולנושאים שונים. מטרתו העיקרית היא להפיל אתכם מהכיסא מרוב צחוק או סתם להעלות לכם חיוך על הפנים בזמן שאתם גולשים מהעבודה או מהלימודים!

כיתוב אתר הבדיחות

מטרה

האתר הוקם בגלל האכזבה שלנו ממחסור באתרים ישראלים בעלי תכנים הומוריסטיים, ומטרתו לשמש כפורטל ישראלי לצחוק ולהומור אשר ירכז בתוכו תכנים הומוריסטיים שונים ומגוונים, במטרה ליצור ארכיון בדיחות ענקי להנאת הגולש הישראלי.

נבחר PCאון

נבחר PCאון

מומלץ כל יום

מומלץ כל יום

מבין מאה האתרים הטובים בישראל

נבחר קטגוריית ההומור בתחרות 100 האתרים הטובים בישראל לשנת 2009

היסטוריה

התחלנו את דרכינו בשנת 1996 כאתר מחתרתי קטן בשם "צחיק צחוק" אשר נדד משרת חינם אחד למשנהו (כמקובל באותה תקופה לאתרים מסוג זה). לאחר מספר שנות פעילות האתר גדל מבחינת כמות התכנים ונפח התעבורה בו, ותפס תאוצה בקרב הגולשים בישראל.

בספטמבר 2000 עלה לאוויר פורטל חדש בשם "פורטל ההומור" בכתובת [ www.HumorPortal.co.il ], משופץ ומשופר עם המון קטעים הומוריסטיים ובדיחות חדשות. האתר החדש התאפיין בתחזוקה שוטפת ועדכון על בסיס יומי.

ביוני 2006 האתר מותג מחדש, שמו שונה ל-"אתר הבדיחות" בכתובת [ www.Bdihot.co.il ], הוא שופץ ועוצב מחדש והתווספו אליו מאגרי תכנים חדשים והמלצות יומיות.

ביולי 2009 שוכתב הקוד של כל המערכות הניהול של אתר, ובוצעה מיגרציה מלאה של המידע למערכות קוד פתוח מבוססות וורדפרס.

ביולי 2011 האתר עוצב מחדש תוך מתן דגש רב יותר לסיווגי התכנים, הבלטת אפשרות הדרוג והדגשת כפתורי השיתוף ברשתות חברתיות.

בחודש פברואר 2012 אומץ עיצוב רספונסיבי כך שמבנה האתר יתאים עצמו אוטומטית ובצורה טובה יותר מבעבר לטאבלטים, טלפונים סלולריים ומכשירי קצה אחרים.

לוגו אתר הבדיחות

במהלך השנים התווספו לאתר פיצ'רים שונים המבדילים אותו ממתחריו. כל התכנים באתר מחולקים לערוצים, מקוטלגים בנושאים ראשיים ומתויגים לפי תגיות ומילות מפתח. ועם הזמן האתר הפך לאחד ממאגרי הבדיחות הגדולים בישראל. עפים על עצמנו, אבל מסיבה מוצדקת.

תחומי פעילות

בצד העסקי, בתחילת המילניום סיפקנו בדיחות וקטעי הומור לחברות סלולר (דרך SMS), בהמשך מכרנו תוכן דרך שיתופי פעולה לאתרי אינטרנט ופורטלים מובילים (באמצעות אתרי מראה). ומאז עבדנו עם עשרות מגזינים, עיתונים ומקומונים למיניהם.

לקוחות ושותפים עסקיים נבחרים איתם עבדנו, כוללים בין השאר את:

לקוח נבחר - goop לקוח נבחר - gpg לקוח נבחר - msn לקוח נבחר - בזק לקוח נבחר - פלאפון לקוח נבחר - גונקסט לקוח נבחר - טיפקום לקוח נבחר - טתיס לקוח נבחר - מור אינטראקטיב

מאגר תכני ההומור שלנו רחב מאוד ופונה לקבוצות אוכלוסיה שונות. באפשרותנו לתפור חבילות תוכן מבדרות לקהלי יעד מוגדרים כגון – מירחוני חתונות, מגזינים בנושאי מכוניות, עיתונים מקצועיים לרופאים, עורכי דין ויועצי מס ורבים אחרים.

צרות של גדולים

עם הגודל באו הצרות – כנראה צחקנו קצת יותר מדי – דבר שהכניס אותנו לצרות לא קטנות עם היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, שרצה להגביל את התכנים המוצגים באתר הבדיחות המפורסם בישראל.

אומנם מספר בדיחות פוגעניות "שוכתבו", אך מהסיפור המר יצא רק מתוק. היום אתר הבדיחות הוא אתר ההומור היחיד בארץ בו כל התכנים מסווגים לפי סוג התוכן (נקי, מיני, אתני). לסיווג התכנים יתרון כפול, הוא גם מאפשר אזהרת גולשים מפני צפייה בבדיחות אתניות הפוגעות באוכלוסיות מסוימות, והוא גם מאפשר להגביל כניסת ילדים וקבוצות רגישות אחרות לתכנים מיניים.

מחקר אקדמי עולמי

האתר נענה לבקשת חוקרי אוניברסיטת הרווארד לחקר תרבות הבידור והצחוק של יהודי העולם. כחלק מהשת"פ ניתן לחוקרים האישור לסרוק את כל תכני האתר ולעשות בהם שימוש לצרכים אקדמיים.

אתר הבדיחות הוא מהאתרים הגדולים בתחומו בישראל. ניתוח ארכיון התכנים מאפשר ניתוח דפוסים לאורך זמן. אומנם לא התעניינו לעומק במהות המחקר, אבל אנחנו שמחים לעזור לבני עמנו מעבר לאוקיינוס שרוצים לכתוב מספר מילים על הבעיה היהודית.

הפיצו את השמחה

כאן באתר הבדיחות פיתחנו מספר כלים שיאפשרו לכם להפיץ את השמחה לכולם! הכלים שלנו מאפשרים למפתחים חיצוניים ובעלי אתרים לקבל גישה למאגר התכנים שלנו על מנת להרחיב את התכנים שאתם מציעים באתר שלכם או להוסיף בדיחות באפליקציות קצה, ניתן לעשות זאת במספר דרכים:

קובץ RSS

RSS

קובץ JSON

JSON

תוסף וורדפרס

וורדפרס

גישה מכל מקום

כחלק מהמאמץ להנגיש את תכני ההומור לפלטפורמות שונות אנו עובדים על פיתוח תוספים והרחבות לדפדפנים שונים כדי שלא תצטרכו לגשת לאתר בכל פעם כדי לקרוא את הבדיחות המומלצות היומיות. פשוט השתמשו בדפדפן כדי לקבל את מנת הצחוק היומית שלכם.

הרחבה לגוגל כרום

גוגל כרום

 תוסף לפיירפוקס

פיירפוקס

 תוסף לספארי

ספארי