פורטל ההומור והצחוק של ישראל. באוויר כבר מעל 20 שנה!
בדיחה אקראית

פרסום באתר

אתר "בדיחות" הוא מאתרי צחוק והומור הגדולים בישראל. האתר מושך אלפי גולשים מדי יום ביומו שבאים לקבל את מנת הצחוק היומית שלהם. האתר הינו מהמובילים (ומהוותיקים) בתחומו, הוא מציע לגולשיו חוויית בידור ייחודית עם מגוון בדיחות בנושאים שונים.

יתרה מזאת, מאחר והבדיחות הטובות ביותר שמסתובבות בפורומים השונים או ברשימות המיילים מגיעות מאתר זה או מדומיו, גולשים רבים מעדיפים להיכנס ישר למקור, וליהנות ממגוון עשיר ורחב של בדיחות.

סיווג תכנים

באתר אלפי בדיחות ממגוון רחב של תחומי עניין. כל התכנים מקוטלגים לנושאי הומור, מתוייגים בתגיות ומילות מפתח, מסווגים לפי סוג התוכן ולפי גודל התוכן, מדורגים לפי דרוגי גולשים, ומכילים חתכים פנימיים נוספים. לרשימת הסיווגים החלקית ניתן להיכנס למפת האתר.

מיון וסיווג התכנים נועד על מנת לאתר נושאים נבחרים ותגיות פופולריות, והוא משמש אותנו על מנת לבצע קידום חיצוני במנועי חיפוש של נושאים מבוקשים וקידום פנימי של תכנים שהגולשים אוהבים. המפרסמים זוכים לקבל פרסום ממוקד ויעיל על פי התחומים אותם הם מקדמים.

פרופיל גולשים

גולשי האתר הינם בוגרים, צעירים ובני נוער. הללו הם ברובם חילוניים ומגיעים מרקע סוציו-אקונומי ממוצע. לאתר מגוון קוראים נאמנים החל מסטודנטים ותלמידי תיכון אך בעיקר אלה הם עובדי יום הגולשים מהמשרד או ממקום עבודתם.

נתונים דמוגרפיים של גולשי האתר
נתונים דמוגרפיים של גולשי האתר

תכנים מיוחדים

בין גולשי האתר, נמנים גם קהלי יעד ספציפיים/מקצועיים דוגמת מתכנתים, אנשי הייטק, עורכי דין, חרדים ואחרים המתעניינים בתכנים בידוריים יעודיים הקשורים לעולמם.

מידע נוסף

להזמנות או קבלת מידע נוסף צור קשר.