פורטל ההומור והצחוק של ישראל. באוויר כבר 27 שנה!
בדיחה אקראית
בדיחה אקראית

בדיחה אקראית בקובץ RSS

אודות השרות

בדיחה אקראית בפורמט RSS הוא כלי לבעלי אתרים ומפתחים חיצוניים אשר מנגיש את מאגר תכני ההומור של אתר הבדיחות לקהל הגולשים שלכם. המידע בקובץ RSS מגיע בצורתו הגולמית, אתם בוחרים באיזה במידע להשתמש ומה להציג לגולשיכם.

RSS

על מנת להתאים את התכנים שלנו לפלטפורמה שלכם אנו מציעים כלים לבעלי אתרים במספר פורמטים – בדיחה אקראית בפורמט RSS, בדיחה אקראית בפורמט JSON, תוסף וורדפרס, ובקרוב גם כלים נוספים. אנו משתדלים לספק מגוון רחב של כלים שיתתאימו לפלטפורמות שונות כדי שתהיה לכם שליטה רבה יותר על המידע המוצג ועל העיצוב.

לא הוספנו פרסומות וקישורים חוזרים לטקסט כדי לאפשר לכם לעצב ולהתאים את הבדיחה לאתר שלכם, הדבר היחיד שאנחנו מבקשים הוא לקבל קישור חוזר לאתר. לא חובה, אבל נודה לכם אם בכל זאת תחליטו לצרף קישור.

קישור לקובץ RSS

קובץ RSS המציג בדיחה אקראית נמצא בקישור הבא:

http://www.bdihot.co.il/webmasters-rss/

מבנה

אתר הבדיחות

ברוכים הבאים! אתר זה הוא אתר שכולו הומור, צחוק ובידור. הוא נבנה ברוח שטות ומטרתו העיקרית היא לגרום לכם להעביר את הזמן בחיוך ובהנאה.

האתר פתוח לכל אדם, חווה ונחש, וללא אפליה על רקע בעיה טכנית, נפשית, כספית או נחושת. יחד עם זאת, הכניסה אסורה לבעלי לב חלש, חולי אסטמה ונשים בהריון.

אף בדיחה כאן אינה פוגעת בשכבת האוזון, נבקש לא להוציא ידיים מהחלון ולא להדליק אש בשטח האתר. וזיכרו שהאתר נראה הכי טוב תחת השפעת אלכוהול.

הסרת אחריות

אין כניסה לאתר

בלה, בלה, בלה, אין כניסה לאנשים מתחת לגיל 18. בלה, בלה, בלה, יש פה המון בדיחות פוגעניות. בלה, בלה, בלה, האחריות עליכם בלבד. אתם מכירים את השאר…

בדיחות חדשות

ג'וקר אתר הבדיחות אם משעמם לכם בעבודה או שאתם סתם רוצים לחייך ולשפר את מצב הרוח, הגעתם למקום הנכון. כל בדיחה מצחיקה שמסתובבת באינטרנט תמצא את עצמה באתר זה (במוקדם או במאוחר).

מאחר ומילא הבדיחות הטובות ביותר שמסתובבות בפורומים השונים או ברשימות המיילים הגיעו לרוב מהאתר הזה או מדומיו, נשמח אם תשתפו אותנו בבדיחות מצחיקות בהן נתקלתם, כדי שנוכל להצחיק את כל עם ישראל.