לוגו אתר הבדיחות
פורטל ההומור והצחוק של ישראל. באוויר כבר 25 שנה!
בדיחה אקראית
בדיחה אקראית

בעל גרסה 1

לכבוד מחלקת תמיכה טכנית,

לפני כשנה שודרגתי מ – ‘חבר גרסה 5’ ל – ‘בעל גרסה 1’ ושמתי לב שמספר בעיות לא צפויות החלו להתרחש בתחום הפיננסי, כגון הגבלת הגישה לפרחים ולתכשיטים. יישומים אלה, יש לציין, פעלו ללא פגם ב – ‘חבר גרסה 5’ וכל הגרסאות מטה.

בנוסף, ‘בעל גרסה 1’ לא התקין תוכנות חשובות רבות, כגון ‘רומנטיקה גרסה 9.9’, אך כן הצליח להתקין תוכנות לא רצויות כגון ‘ספורט גרסה 3’. ‘תקשורת גרסה 8’ לא עולה יותר, ו – ‘ניקיון הבית גרסה 4’ פשוט גורמת לקריסת המערכת.

ניסיתי להפעיל ‘נדנוד גרסה 6’ כדי לתקן את הבעיות, אך כלום לא הועיל.

על החתום,
האישה המיואשת.

———————————-

‘אישה מיואשת’ יקרה,

אל לך לשכוח, ש – ‘חבר גרסה 5’ היא חבילת בידור, בעוד ‘בעל גרסה 1’ הוא מערכת הפעלה.

נסי להכניס את הפקודה הבאה: “חשבתי שאתה אוהב אותי /:c” והתקיני את התוכנה ‘דמעות גרסה 6’. אז הבעל יריץ אוטומטית את היישומים הבאים: ‘רגשות אשם גרסה 3’ ו – ‘פרחים גרסה 7’, אך זכרי – שימוש יתר עלול לגרום ל – ‘בעל גרסה 1’ להגיב ב: ‘שתיקה עוינת גרסה 5.2’ או לחלופין ‘בירה גרסה 6’.

בשום פנים ואופן אל תריצי את תוכנת ‘חמה גרסה 1’ ואל תתקיני מחדש תוכנת חבר אחרת. אלה אינם יישומים תומכים והם ימוטטו את תוכנת ‘בעל גרסה 1’.

לסיכום, ‘בעל גרסה 1’ הוא תוכנה נהדרת, אך יש לו זיכרון מוגבל והוא אינו יכול ללמוד יישומים חדשים במהירות. כדאי שתשקלי לרכוש תוכנה נוספת כדי לייעל את ביצועיו. אני אישית ממליץ על ‘אוכל ביתי גרסה 3’ או ‘לבני נשים גרסה 5.5’.

בהצלחה,
תמיכה טכנית.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook