פורטל ההומור והצחוק של ישראל. באוויר כבר 28 שנה!
בדיחה אקראית
בדיחה אקראית

אודות

אודות האתר

אתר זה הוא אתר בדיחות והומור. הוא נבנה ברוח שטות ומכיל אלפי קטעי הומור וצחוק אשר מחולקים לסוגים ולנושאים שונים. מטרתו העיקרית היא להפיל אתכם מהכיסא מרוב צחוק או סתם להעלות לכם חיוך על הפנים בזמן שאתם גולשים מהעבודה או מהלימודים!

האתר הוקם בגלל האכזבה שלנו ממחסור באתרים ישראלים בעלי תכנים הומוריסטיים. מטרתו לשמש כפורטל ישראלי לצחוק ולהומור אשר ירכז בתוכו תכנים הומוריסטיים שונים ומגוונים, כדי ליצור ארכיון בדיחות ענקי להנאת הגולש הישראלי.

היסטוריה

התחלנו את דרכנו בשנת 1996 כאתר מחתרתי קטן בשם "צחיק צחוק" אשר נדד משרת חינם אחד למשנהו (כמקובל באותה תקופה לאתרים מהסוג הזה). לאחר מספר שנות פעילות האתר גדל מבחינת כמות התכנים ונפח התעבורה, ותפס תאוצה בקרב הגולשים בישראל.

בספטמבר 2000 עלה לאוויר אתר חדש בשם "פורטל ההומור" בכתובת [ www.HumorPortal.co.il ], משופץ ומשופר עם המון קטעים הומוריסטיים ובדיחות חדשות. האתר החדש התאפיין בתחזוקה שוטפת ועדכון על בסיס יומי.

כיתוב אתר הבדיחות

ביוני 2006 האתר מותג מחדש, שמו שונה ל-"אתר הבדיחות" בכתובת [ www.Bdihot.co.il ], הוא שופץ ועוצב מחדש והתווספו אליו מאגרי תכנים חדשים והמלצות יומיות.

ביולי 2009 שוכתב הקוד של כל מערכות הניהול באתר, ובוצעה מיגרציה מלאה של המידע למערכות קוד פתוח מבוססות וורדפרס.

ביולי 2011 האתר עוצב מחדש תוך מתן דגש רב יותר לסיווג התכנים, הבלטת אפשרות הדרוג והדגשת כפתורי השיתוף ברשתות חברתיות.

בחודש פברואר 2012 אומץ עיצוב רספונסיבי כך שמבנה האתר יותאם ובצורה מלאה לטאבלטים, טלפונים סלולריים ומכשירי קצה אחרים.

לוגו אתר הבדיחות

ביוני 2019, עשור אחרי המעבר לוורדפרס, האתר עבר מתיחת פנים קלה, שיכתוב הקוד ומעבר אל אלמנטור, על מנת לצמצם עוד יותר את כמות הקוד וזמני הטעינה.

במהלך השנים התווספו לאתר פיצ'רים שונים המבדילים אותו ממתחריו. כל התכנים באתר מחולקים לערוצים, מקוטלגים בנושאים ראשיים ומתויגים לפי תגיות ומילות מפתח. ועם הזמן האתר הפך לאחד ממאגרי הבדיחות הגדולים בישראל (עפים על עצמנו קצת, אבל מסיבה מוצדקת).

הצד העסקי

מאגר תכני ההומור שלנו רחב מאוד ופונה לקבוצות אוכלוסיה שונות. כך ניתן לתפור חבילות תוכן מבדרות לקהלי יעד מוגדרים.

בתחילת המילניום האתר סיפק בדיחות וקטעי הומור לחברות סלולר (בדיחה יומית ב-SMS) והיינו הספק הבדיחות הרשמי של פלאפון. בהמשך, האתר יצר שיתופי פעולה עם אתרי אינטרנט ופורטלים מובילים דוגמת MSN. מאז האתר היווה ספק תכנים של עשרות מגזינים, עיתונים ומקומונים למיניהם.

צרות של גדולים

עם הגודל באו הצרות – כנראה צחקנו קצת יותר מדי – דבר שהכניס אותנו לצרות לא קטנות עם היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, שרצה להגביל את התכנים המוצגים באתר. ובשנים 2004-2005 הרשויות הורו לאתר לתקן את תכניו.

אומנם מספר בדיחות פוגעניות "שוכתבו", אך מהסיפור המר יצא רק מתוק. כיום זה אתר ההומור היחיד בארץ בו כל התכנים מסווגים לפי סוג תוכן (נקי, מיני, אתני). לסיווג התכנים יתרון כפול, הוא גם מאפשר להזהיר את הגולשים מפני צפייה בבדיחות אתניות הפוגעות באוכלוסיות מסוימות, והוא גם מאפשר להגביל כניסת ילדים וקבוצות רגישות אחרות לתכנים מיניים.

מחקר אקדמי עולמי

האתר נענה לבקשת חוקרי אוניברסיטת הרווארד לחקר תרבות הבידור והצחוק של יהודי העולם. כחלק מהשת"פ ניתן לחוקרים האישור לסרוק את כל תכני האתר ולעשות בהם שימוש לצרכים אקדמאים. אומנם לא התעניינו לעומק במהות המחקר, אבל אנחנו שמחים לעזור לבני עמנו מעבר לאוקיינוס שרוצים לכתוב מספר מילים על הבעיה היהודית.

אתר הבדיחות

ברוכים הבאים! אתר זה הוא אתר שכולו הומור, צחוק ובידור. הוא נבנה ברוח שטות ומטרתו העיקרית היא לגרום לכם להעביר את הזמן בחיוך ובהנאה.

האתר פתוח לכל אדם, חווה ונחש, וללא אפליה על רקע בעיה טכנית, נפשית, כספית או נחושת. יחד עם זאת, הכניסה אסורה לבעלי לב חלש, חולי אסטמה ונשים בהריון.

אף בדיחה כאן אינה פוגעת בשכבת האוזון, נבקש לא להוציא ידיים מהחלון ולא להדליק אש בשטח האתר. וזיכרו שהאתר נראה הכי טוב תחת השפעת אלכוהול.

הסרת אחריות

אין כניסה לאתר

בלה, בלה, בלה, אין כניסה לאנשים מתחת לגיל 18. בלה, בלה, בלה, יש פה המון בדיחות פוגעניות. בלה, בלה, בלה, האחריות עליכם בלבד. אתם מכירים את השאר…

בדיחות חדשות

ג'וקר אתר הבדיחות אם משעמם לכם בעבודה או שאתם סתם רוצים לחייך ולשפר את מצב הרוח, הגעתם למקום הנכון. כל בדיחה מצחיקה שמסתובבת באינטרנט תמצא את עצמה באתר זה (במוקדם או במאוחר).

מאחר ומילא הבדיחות הטובות ביותר שמסתובבות בפורומים השונים או ברשימות המיילים הגיעו לרוב מהאתר הזה או מדומיו, נשמח אם תשתפו אותנו בבדיחות מצחיקות בהן נתקלתם, כדי שנוכל להצחיק את כל עם ישראל.