לוגו אתר הבדיחות
פורטל ההומור והצחוק של ישראל. באוויר כבר 25 שנה!
בדיחה אקראית
בדיחה אקראית

החופשה בגהינום

איש אחד עוזב את רחובותיה של שיקגו כדי ליהנות מחופשה בפלורידה שוטפת השמש. ואשתו שהייתה בנסיעת עסקים, תכננה להצטרף אליו ולפגוש אותו במיאמי, ביום למחרת.

האיש הגיע למלון לאחר שבילה כל היום בחוף, תחת עצי קוקוס ושתיית קוקטיילים טרופיים… הוא החליט לשלוח איימל לאשתו, כדי להקדים ולספר לה על נפלאות המקום.

הוא לא מצא את כתובת האיימל שרשם בפתק, לכן סמך על זכרונו ושלח את המכתב בתקווה שזה נכון. אבל רצה הגורל והכתובת לא הייתה נכונה, הוא טעה באות אחת וההודעה הגיע לתיבת האימייל של אשת כומר שנפטר יום קודם.

בלילה, אשתו של הכומר פתחה את הדואר האלקטרוני כדי לראות את הודעות הניחומים ששלחו לה. כאשר ראתה את ההודעה נתנה צעקה, ניסתה לקום אבל התמוטטה ומתה מהתקף לב.

קרובי המשפחה ששמעו את הצעקה רצו לחדר, ולאחר שראו את האישה המתה קראו את ההודעה: “אשתי היקרה, הרגע הגעתי. הנסיעה הייתה ארוכה, אבל היה שווה את זה. הכול מאוד יפה! העצים, הגנים והמסיבות. למרות שאני מרגיש כבר כמו בבית. עכשיו אני הולך לנוח קצת. רק רציתי להגיד לך שכבר דיברתי עם האנשים פה וכולם מצפים לבואך מחר. אני בטוח שהמקום ימצא חן בעינייך. בעלך האוהב אותך לנצח! נ.ב: תכיני את עצמך, חם פה גיהנום…”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook