פורטל ההומור והצחוק של ישראל. באוויר כבר 25 שנה!
בדיחה אקראית

הטוב הרע והמכוערת

המלך ארתור הצעיר נקלע למארב שטמן לו שליט מדינה שכנה, ונשבה על ידו. השליט, שיכול היה להורגו, החליט לחוס על חייו אם בתוך שנה ימצא תשובה לשאלה מסובכת מאוד, “מה נשים באמת רוצות?”

המלך ארתור לא ידע את התשובה אך מאחר וחיפוש תשובה הוא חזר לממלכתו והחל לשאול את כולם – את הנסיכה, את הזונות, הכמרים, היועץ החכם, ואפילו את ליצן החצר. בסיכומו של דבר הוא שאל כמעט את כולם אך איש לא נתן לו תשובה מספקת.

אנשים רבים יעצו לו לשאול את המכשפה הזקנה כי יש לה את הפתרון, אך הוא ידע כי המחיר יהיה גבוה. השנה שהוקצבה לו הגיעה לסופה וביום האחרון לשנה זו משלא מצא את התשובה הוא הלך ושאל את המכשפה.

היא הסכימה לענות לשאלתו אך בתמורה היה עליו לקבל את המחיר: המכשפה רצתה להתחתן עם גווין, האציל שבאבירי השולחן העגול וחברו הטוב ביותר של ארתור! המלך היה מבועת. המכשפה הייתה גיבנת, הייתה לה רק שן אחת והיא הריחה כמו מי ביוב, והמלך לא נתקל מעודו ביצור דוחה שכזה.

המלך סירב להשיא אותם ולגרום לחברו הטוב ביותר סבל שכזה. משנודע לגווין על המחיר, הוא ביקש והפציר במלך שיסכים להשיא אותם כי שום מחיר אינו גבוה מדי תמורת חייו של חברו הטוב. וכך הוכרז ברחבי הממלכה כי גווין והמכשפה יינשאו.

בתמורה המכשפה ענתה על שאלתו של ארתור, הדבר שנשים רוצות באמת הוא שליטה מוחלטת על החיים שלהן!

ואכן, שליט המדינה השכנה קיבל את התשובה וחס על חייו של ארתור. גווין והמכשפה התחתנו בחתונה מפוארת במהלכה גווין היה לבוש בהידור ואלגנטי כתמיד ואילו המכשפה נראתה מכוערת מתמיד, אכלה בידיים, שיחררה גזים בפומבי וגרמה לאורחים לעזוב בשאת נפש.

ליל הכלולות הגיע וגווין שהכין עצמו לראות את המכשפה המכוערת, נדהם לגלות במיטה יפהפייה מהממת. ללא ספק האישה הכי יפה שראה בימיו. הוא שאל לפשר העניין והמכשפה אמרה לו שהיא החליטה להיות יפה כמו בנעוריה בחצי מהזמן ומכוערת כרגיל בחצי השני. והוא התבקש לבחור מה יעדיף שתהיה יפה בלילה ומכוערת ביום או להפך.

גווין חשב לעצמו: אם היא תהיה יפה ביום הוא יוכל להתרברב בפני חבריו אבל בלילה זה יהיה בעייתי, מצד שני אם היא תהיה מכוערת ביום אנשים יצחקו עליו אבל בלילה היא תספק את כל תשוקותיי.

( לפני שתקראו מה החליט גווין חשבו מה הייתם מחליטים אתם? )

גווין האציל השיב למכשפה שהוא משאיר את זכות הבחירה בידיה כששמעה זאת הכריזה כי תהיה יפה לתמיד משום שהוא נתן לה לבחור ולהיות בשליטה על חייה.

מוסר ההשכל – זה לא חשוב אם האישה שלך היא יפה או מכוערת, חכמה או טיפשה, לפני כל זה היא עדיין מכשפה…

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook