פורטל ההומור והצחוק של ישראל. באוויר כבר 28 שנה!
בדיחה אקראית
בדיחה אקראית

מכתב גירושין

מכתב מהאישה לבעל:

לכבוד בעלי היקר,

אני כותבת לך את המכתב הזה לומר לך שאני עוזבת אותך לתמיד. הבוס שלך התקשר אלי לומר לי שהתפטרת מהעבודה, ואתמול היה היום האחרון שלך שם. אני מתנהגת אליך בצורה יפה ומכבדת אותך בתור אישה כבר במשך 7 שנים, ואתה לא מראה לי שום הערכה.

השבועיים האחרונים היו כמו גיהנום – לפני שבוע, לא שמת לב שכשחזרת הביתה – קצצתי ועיצבתי את הציפורניים ואת השיער שלי, הכנתי לך את האוכל האהוב עליך, וקניתי לעצמי בקיני וחזייה ממש יפה, לכבודך, ולבשתי אותו ולא הגבת לזה בשום דרך. אכלת את האוכל שלך ב-2 דקות, ואז צפית במשחק כדורגל ומיד הלכת לישון. אתה לא מספר לי יותר שאתה אוהב אותי, ואתה כבר לא נוגע בי. אני בטוחה שאתה בוגד בי, או שאתה לא אוהב אותי. עזבתי אותך.

נ.ב.

אל תנסה לחפש אותי – כי אתה לא תמצא אותי… אני ואחיך עברנו לגור ביחד במקום רחוק… ונחיה שם לנצח, באושר ועושר. לך תמצא לך חיים אחרים…

ממני, אשתך לשעבר.

מכתב מהבעל לאישה:

עשית לי את היום – כשגמרתי לקרוא את המכתב שלך – קפצתי מרוב שמחה. זה נכון שאנו נשואים כבר 7 שנים, אבל את לאחרונה כבר לא מתנהגת כאישה אוהבת. אני צופה במשחקי הכדורגל כדי להרגיע את עצמי – אחרי כל מה שאת צועקת עלי. שמתי לב שעיצבת את השיער שלך ואת הציפורניים שלך, והדבר הראשון שעלה לי בראש הוא: "את ממש דומה לגבר", ורציתי לומר לך זאת – אבל אמא שלי לימדה אותי לא לדבר, אם אין משהו יפה לומר. כשהכנת את האוכל האהוב עלי – כנראה שהתבלבלת ביני לאחי – אני הפסקתי לאכול פשטידת-חסה כבר לפני 10 שנים.

הלכתי לישון מיד, אחרי שראיתי את החזייה שלבשת – היה עליו עדיין את תג המחיר – 49.99 שקל, ובדיוק לפני שבוע אחי לווה ממני 50 שקל, אני עדין אהבתי אותך וחשבתי שנוכל לשבת וליישב את העניין.

בכל מקרה – כשגיליתי שזכיתי ב-14 מיליון שקל בלוטו, עזבתי את העבודה וקניתי לנו 2 כרטיסים לחופשה באיטליה. כשחזרתי הביתה – כבר לא היית שם. אני מאחל לך חיים מאושרים כפי שתמיד רצית… העורך דין שלי אמר לי שאני לא חייב לתת לך אפילו לא סנט אחד, אחרי שהראיתי לו את המכתב ששלחת לי. אז תשמרי על עצמך.

נ.ב.

לא זכור לי אם אי פעם אמרתי לך – אבל אחי – אריאל – נולד בשם אריאלה. אני מקווה שזה לא יהיה לך כבעיה…

ממני, בעושר רב, בעלך לשעבר.

דירוג
3.5/5

מומלצי היום

צירופי מקרים בין בחור ובחורה ששותים שמפניה בפאב
תשובה של בלונדינית הנשאלת אם היא פעילה מינית
הילד השובב שמצא את ספוג הרחצה של אמא שלו
למה קוראים למחזור 'מחזור'
בחורה בלי רגליים ובלי ידיים שבוכה על שפת הים

באותו נושא

למה יש חורים בארון קבורה של עורך דין
למה לפולניה חזה מרובע
על כומר שעוזר לשיכור בתא הוידויים
כמה אסטרונומים דרושים כדי להחליף נורה
כמה מנהיגים רוסיים צריך כדי להחליף נורה שרופה