פורטל ההומור והצחוק של ישראל. באוויר כבר 28 שנה!
בדיחה אקראית
בדיחה אקראית

הוסיפו בדיחה

נשמח לקבל בדיחות חדשות שאתם מכירים ותכנים הומוריסטיים אחרים שלדעתם מקומם באתר הבדיחות.

מתן קרדיט

שליחת תכנים בצורה אנונימית לא תאפשר מתן קרדיט. לכן מומלץ לצרף את שמכם (לא כינוי) כדי שנוכל לתת לכם קרדיט מתאים.

זכויות יוצרים

על ידי שליחת תכנים לאתר אתם מוותרים על זכויות היוצרים (במידה וקיימות זכויות כאלה) ונותנים לנו את הסכמתכם להשתמש בתוכן ששלחתם ככל הנראה לנכון ולפרסם אותו בכל מדיה.

איך מספרים בדיחה

איך מספרים בדיחה? פעם בחור צעיר נכנס לבית קפה ושאל: אפשר לצלצל? המלצר השיב לו: כן, בבקשה. אז הוא הוציא פעמון מכיסו וצלצל.

איך הורסים את הבדיחה? פעם בחור צעיר נכנס לבית קפה עם פעמון ושאל…

הומור אוניברסלי

לאורך השנים, מדיניות הסינון שלנו השתנתה וכיום אנו לא מפרסמים תכנים בעלי קונוטציה מקומית, נושאים הקשורים לתקופת זמן מסוימת או אישים כאלה ואחרים.

לדוגמא, בתחילת שנות ה-90 קטעי הומור בנושאים פוליטיים עסקו ביצחק שמיר וכיום הם עוסקים בביבי. בדיחות על יצחק שמיר כבר לא מצחיקות כיום, כמו שבדיחות על ביבי לא יהיו מצחיקות בעוד עשור. כדי שהבדיחה תהיה מצחיקה בכל תקופת זמן, מומלץ לנסות לנטרל את שמו של הפוליטיקאי הספציפי. דוגמא נוספת היא סלבריטאים, ניתן לזהות אתר הומור ישן עם עדיין יש בו בדיחות על מייקל ג'קסון, סדאם חוסיין ו/או הלן קלר. אנחנו משתדלים לנטרל הומור נקודתי, לטובת הומור כללי שתמיד יהיה רלוונטי.

בדיחות על אישים ספציפיים, אירועים נקודתיים או נושאים נישתיים לא בהכרח יכנסו לאתר. כלל האצבע הוא לבדוק שהבדיחה תהיה מובנת גם בעוד עשור או שתיים.

אתר הבדיחות

ברוכים הבאים! אתר זה הוא אתר שכולו הומור, צחוק ובידור. הוא נבנה ברוח שטות ומטרתו העיקרית היא לגרום לכם להעביר את הזמן בחיוך ובהנאה.

האתר פתוח לכל אדם, חווה ונחש, וללא אפליה על רקע בעיה טכנית, נפשית, כספית או נחושת. יחד עם זאת, הכניסה אסורה לבעלי לב חלש, חולי אסטמה ונשים בהריון.

אף בדיחה כאן אינה פוגעת בשכבת האוזון, נבקש לא להוציא ידיים מהחלון ולא להדליק אש בשטח האתר. וזיכרו שהאתר נראה הכי טוב תחת השפעת אלכוהול.

הסרת אחריות

אין כניסה לאתר

בלה, בלה, בלה, אין כניסה לאנשים מתחת לגיל 18. בלה, בלה, בלה, יש פה המון בדיחות פוגעניות. בלה, בלה, בלה, האחריות עליכם בלבד. אתם מכירים את השאר…

בדיחות חדשות

ג'וקר אתר הבדיחות אם משעמם לכם בעבודה או שאתם סתם רוצים לחייך ולשפר את מצב הרוח, הגעתם למקום הנכון. כל בדיחה מצחיקה שמסתובבת באינטרנט תמצא את עצמה באתר זה (במוקדם או במאוחר).

מאחר ומילא הבדיחות הטובות ביותר שמסתובבות בפורומים השונים או ברשימות המיילים הגיעו לרוב מהאתר הזה או מדומיו, נשמח אם תשתפו אותנו בבדיחות מצחיקות בהן נתקלתם, כדי שנוכל להצחיק את כל עם ישראל.